Konferencja: Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii

energiaNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na międzynarodową konferencję szkoleniową dotyczącą odnawialnych źródeł energii współfinansowaną ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu Operacyjnego PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”.

Konferencja ma na celu wsparcie polsko-norweskiej wymiany doświadczeń, wiedzy, technologii i dobrych praktyk oraz propagowanie nowoczesnych, innowacyjnych technologii z zakresu OZE.

Konferencja odbędzie się w dniach 25 - 26 listopada br. w Gdańsku. Panele prowadzone będą w języku polskim i angielskim, z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym. Wstępny program konferencji znajduje się poniżej.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Dalsze szczegóły nt. konferencji zostaną podane w późniejszym terminie.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie zgłoszenia na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   w terminie do dnia 30.10.2015r.

Formularz zgłoszeniowy

Program konferencji

źródło: NFOŚiGW