O nas

Ekologia i Rynek to miesięcznik opisujący biznes w kontekście ekologicznym. Został założony przez grupę dziennikarzy oraz specjalistów mających doświadczenie na rynku wydawniczym w wiodących tytułach prasy biznesowej w Polsce.

Magazyn jest skierowany przede wszystkim do menedżerów wysokiego szczebla, samorządów, organizacji ekologicznych, zainteresowanych tematyką biznesową w kontekście ochrony środowiska.

Przemysł, budownictwo i agrobiznes mogą być zielone i wspomagać ekologię. Ekologia podpowiada firmom, biznes odpowiada na wyzwania ekologów. Innowacje, nowe technologie, oszczędne gospodarowanie zasobami, nowoczesne rozwiązania – na prezentację wszystkich tego typu działań jest miejsce w naszym miesięczniku.

Ekorynek.com - Ekologiczno-biznesowy portal internetowy, który oprócz prezentacji tradycyjnego wydania papierowego zawiera najbardziej aktualne wiadomości ze świata eko-biznesu.  W możliwie krótkim czasie mamy ambicje być najważniejszym miejscem promocji rozwiązań ekologicznych w biznesie oraz wymiany opinii różnych środowisk takich jak organizacje ekologiczne, organizacje pracodawców, samorządowcy.

Zapraszamy do zapisywania się na Eko-Newsletter! Nasz newsletter to cotygodniowa dawka aktualnych i najistotniejszych wydarzeń w świecie eko-biznesu.